Služby

Naše služby jsou naší vizitkou. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a také na spokojenosti zákazníka. Níže naleznete přehled našich služeb, které nabízíme.

 

Výstavba a rekonstrukce veřejného osvětlení

Za dobu naší existence jsme na tomto poli získali obrovské množství zkušeností. Veřejné osvětlení je jednou z věcí, se kterou se setkává každý z nás. A v noci je opravdu lépe vidět, pokud vám nad hlavou alespoň svítí lampy.


Odstranění kabelových poruch

Kabelové poruchy. Asi každý z našeho oboru se s nimi již setkal. My se s nimi však nejen setkáváme, ale také je úspěšně napravujeme.


Prodej, opravy a montáže vánočního osvětlení

Vánoční osvětlení je jedna z věcí, která dodává vánočním svátkům ještě lepší atmosféru. Nabízíme vám nejen prodej, ale i opravy a montáže těchto osvětlení.


Pronájem montážní plošiny MP13

Nabízíme k pronájmu pracovní plošiny MP13. Výškové práce pro Vás tedy nebudou problémem. Pokud se tedy potřebujete podívat na věci z ptačího pohledu, rádi Vám s tím pomůžeme.


Opravy světelných reklam včetně repasování na LED technologii

Technologie jdou v dnešní době rychle kupředu. My ale nespíme. Nabízíme Vám opravy světelných reklam a v případě zájmu i jejich repasování na LED technologie, které jsou v dnešní době dosti používané.